Projektowanie Wnętrz Poznań

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Inwestorów chcących zakupić nieruchomość z rynku wtórnego lub pierwotnego w Poznaniu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie projektowania wnętrz. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno mieszkanie od dewelopera, jak i stworzyć praktyczną aranżację dla lokalu znajdującego się w zabytkowej kamienicy. Doświadczeni architekci przygotowują cyfrowe wizualizacje planów, co pomaga w nanoszeniu ewentualnych zmian. Zapraszamy do współpracy!

Projektowanie wnętrz w mieszkaniu w stanie deweloperskim

Nieruchomości z rynku pierwotnego cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Należy jednak przy zakupie np. mieszkania w stanie deweloperskim pamiętać o konieczności jego wykończenia. Koszty z tym związane mogą okazać się spore. Projektant wnętrz z naszego biura będzie jednak w stanie dopasować aranżację do konkretnego budżetu. Przy wspomnianym typie lokalu możliwości w zakresie przygotowania pomieszczeń jest sporo – co więcej, bez problemu architekci mogą również zmienić ich rozkład dzięki wyburzaniu ścian nośnych lub wznoszeniu nowych przegród.

To doskonałe rozwiązanie także wtedy, gdy wybrana nieruchomość została nabyta jedynie do celów inwestycyjnych. W naszym biurze projektanci tworzą koncepcje aranżacji funkcjonalnych i sprawdzających się przy intensywnej eksploatacji – np. podczas wynajmu mieszkania. Każdy architekt wnętrz pozostaje na bieżąco z trendami, przez co w lokalach w stanie deweloperskim możemy zaproponować wykończenie zapewniające zwiększone zainteresowanie osób poszukujących atrakcyjnej przestrzeni proponowanej w formie odpłatnego udostępnienia.

Projektowanie wnętrz domów w Poznaniu

Jedną z form inwestycji może być również kupienie wolnostojącego budynku o zastosowaniu mieszkalnym. Takie rozwiązanie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, także tych chcących nabyć dom w Poznaniu lub jego okolicach. Doskonała komunikacja z resztą kraju, a także silnie rozwinięta infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce niezwykle atrakcyjne. Projektowanie wnętrz w przypadku wspomnianych obiektów realizujemy kompleksowo. Dopasowujemy się do charakterystyki wzniesionych już budynków, ale możemy też zaproponować plan wykończenia ich pomieszczeń jeszcze na początkowym etapie realizacji inwestycji.

Gwarantujemy, że nasi doświadczeni architekci poradzą sobie nawet z najtrudniejszym zadaniem w tym zakresie. Projektanci tworzą aranżacje wnętrz zarówno dla domów parterowych, jak i piętrowych. Możemy przygotować m.in. koncepcję wykorzystania przestrzeni na strychu, co umożliwi przeprowadzenie jego adaptacji. Wykorzystujemy nowoczesne, dostępne obecnie w sprzedaży rozwiązania w zakresie np. okien dachowych. W przypadku wspomnianych wolnostojących budynków mieszkalnych nierzadko zachodzi też konieczność wykonania aranżacji dla dodatkowych pomieszczeń – piwnicy czy garażu. Również i w tym zakresie realizujemy projektowanie wnętrz, a nasi architekci dopasowują koncepcje do zastosowanych elementów konstrukcyjnych i indywidualnych preferencji inwestora, w tym także jego budżetu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!