Projektowanie Wnętrz Wrocław

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Nieustannie rozwijający się przede wszystkim pod względem gospodarczym Wrocław jest miejscem, w którym inwestorzy coraz częściej poszukują atrakcyjnych nieruchomości. Ważną kwestią przy ich zakupie jest wykończenie pomieszczeń w sposób zgodny z indywidualnymi preferencjami nabywcy. Nasz architekt wnętrz zajmie się projektowaniem przestrzeni w mieszkaniach czy domach w taki sposób, by była ona maksymalnie funkcjonalna i jednocześnie interesująca wizualnie. Zapraszamy do współpracy!

Odrestaurowanie mieszkania w kamienicy z pomocą projektanta wnętrz

Budynki mające kilkadziesiąt lub więcej lat obejmują sporą część Wrocławia, nadając mu wyjątkowy klimat. Znajdujące się w nich lokale mieszkalne cieszą się natomiast ogromnym zainteresowaniem inwestorów poszukujących nietuzinkowych nieruchomości. Możliwości aranżacyjne w tego typu miejscach są przeważnie bardzo duże, co wynika m.in. z zastosowanych już rozwiązań konstrukcyjnych. Projektowanie wnętrz przez jednego z naszych architektów jest w tym wypadku usługą, którą jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo.

Możemy się zająć nierzadko kluczową kwestią w kontekście mieszkań w kamienicach, czyli układem pomieszczeń. Często to właśnie pod tym względem konieczne jest wprowadzenie zmian, by zwiększyć funkcjonalność lokalu. Projektant wnętrz weźmie pod uwagę wszystkie uwagi klienta, tworząc dla niego przestrzeń praktyczną i wygodną w użytkowaniu. Jednym z ciekawszych pomysłów w przypadku wspomnianych nieruchomości jest tworzenie antresoli dzięki sporej odległości od podłogi do sufitu w starszych obiektach takich jak kamienice. Nasi architekci z powodzeniem poradzą sobie z tym zadaniem, a projektowanie dopasują do budżetu inwestora. Doświadczenie w połączeniu z kreatywnością pozwala na stworzenie wnętrz wykorzystujących poszczególne elementy wyposażenia będące w mieszkaniu przy ich odrestaurowaniu lub przemieszczeniu. Takie usługi świadczymy m.in. we Wrocławiu, zdając sobie sprawę z charakterystyki rynku nieruchomości w tym mieście.

Co obejmuje profesjonalne projektowanie wnętrz?

W ramach realizowanych przez nas zleceń zajmujemy się przede wszystkim kompleksowym wykończeniem mieszkań, domów czy innych lokali bądź obiektów. Projektowanie wnętrz przez naszych architektów obejmuje dopasowanie materiałów wykończeniowych, np. farb w odpowiednim kolorze czy glazury, wspomniane już ewentualne zmiany w rozkładzie pomieszczeń, a także wybór odpowiednich mebli i dodatków. Proponujemy interesujące rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów.

Każdy z wymienionych elementów wyposażenia wskazujemy na czytelnej liście, dzięki czemu zakupienie sofy, fotela, szafek, stolika czy nawet tapety i lampy jest dla inwestora łatwym zadaniem. Ma on też wgląd do kosztorysu – określenie budżetu i dopasowanie się do niego jest niezwykle ważną częścią projektowania wnętrz. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego architekci zawsze proponują wykończenie mieszczące się w finansowym zasięgu klienta. Zainteresowanych współpracą inwestorów zapraszamy do kontaktu!