Przed erą Internetu wybór większości rzeczy zamykał się zazwyczaj w niewielkim, najbliższym kręgu. Z czasem nowoczesne możliwości technologiczne śmiało wkroczyły na rynek dając nam multum rozwiązań, również w kwestii projektowania wnętrz.

Tak dla pomieszczeń wykonanych online!

Zastanawiasz się nad zatrudnieniem specjalisty z drugiego końca Polski? Nie czujesz się pewnie w kwestii projektowania wnętrz i w sumie nie wiesz od czego zacząć? W takiej sytuacji często decydujemy się na współpracę z osobą, która dosłownie może się po danym mieszkaniu przejść. Udowodnimy Ci, że wcale nie trzeba “dotknąć” ściany, aby ją perfekcyjnie zmienić.

4 filary korzyści działań online

Po pierwsze nikt nie zna Ciebie lepiej niż Ty sam. Projektowanie wnętrz online, to także rozmowa, a ona spokojnie może być przeprowadzona telefonicznie lub przez aplikację. Daj się poznać a zyskasz wspaniałe pomieszczenia, które będą odzwierciedlać Twoje potrzeby!

Po drugie komunikacja internetowa jest niezwykle szybkim sposobem przekazywania informacji. Wyobraź sobie, że dzwoni projektant, skończył swoją pracę i teraz wiezie ją do Ciebie, bo wygodniej pokazać materiały “na kartce”. W przypadku działania online, oblicze swojego mieszkania masz w kilka sekund po przeprowadzonej rozmowie.

Po trzecie znacznie zniwelujesz koszty związane z pomiarami, które spokojnie możesz wykonać samodzielnie, dodatkowo nie tracisz czasu na dojazdy na spotkania. Z projektantem możesz rozmawiać ze swojego domu, podwórka, a nawet parku.

Po czwarte wykonanie wizualizacji ma tę samą wartość – nic się nie zmienia ze względu na “mniej standardowe” działania.

Postaw na doskonałe otoczenie

Znasz już korzyści płynące z wykonywania prac wnętrzarskich online. Na pewno jest ich bardzo dużo, a przy dobrze wykonanych pomiarach praktycznie nie ma wad. Oczywiście możesz zastanawiać się na brakiem kontaktu “twarzą w twarz”. Niemniej jednak przy rozwiązaniach współczesnej technologii również ten problem można w łatwy sposób rozwiązać.

Więc jeśli jesteś znad morza, a spodobała Ci się praca teamu ze Śląska to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie zacząć współpracy!