Projektowanie Wnętrz Śląsk

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Projektowanie wnętrz Śląsk.

Projektowanie wnętrz Śląsk NIETAKTOTAK Pracownia Architektury Wnętrz to firma, której zespół tworzą specjaliści tacy, jak projektant czy architekt wnętrz. Śląsk to region, w którym wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych oraz firm. 

Zajmujemy się kompleksową obsługą projektowania wnętrz całych domów, apartamentów i mieszkań. Możesz również skorzystać z konsultacji jeżeli przymierzasz się do zakupu, budowy czy remontu nieruchomości. Jeżeli interesuje Cię projektowanie wnętrz śląskie to województwo, na którego terenie świadczymy swoje usługi. Gorąco zachęcamy do kontaktu przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

 • Projekt kuchni Śląsk
 • Projekt łazienki Śląsk
 • Projekt salonu Śląsk
 • Projekt sypialni Śląsk
 • Projekt pokoju dla dzieci Ślask

WYŚLIJ ZAPYTANIE – WYCEŃ PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ŚLĄSK

Impeccable Design

Projektowanie wnętrz Śląsk – nasze realizacje

Poniżej możesz zobaczyć wybrane projekty na terenie Śląska.

Ponadczasowe rozwiązania

Proin sodales pretium fringilla. Sed sit amet quam a est efficitur molestie.

Nowoczesne stylizacje.

Cras aliquet nisl non risus dictum tempor tristique fringilla lectus vel rutrum.

Oferta

PROJEKT WNĘTRZ ŚLĄSK – OFERTA 

Zobacz szczegółową ofertę

OFERTA

Services

Projektowanie Wnętrz Śląsk – Kroki projektowe

Projektowanie wnętrz Śląsk – Krok pierwszy.

Czy wiesz, że każdy nasz projekt wnętrza na Śląsku rozpoczynamy od bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny? Gdy tylko prześlesz zapytanie w możliwe jak najszybszym czasie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Po jej akceptacji zostaje nam tylko umówienie się na terenie Śląska na kawę. Spotkanie to pozwoli poznać nam Twoje potrzeby i wymagania dotyczące projektowanej przestrzeni. Na końcu pozostaje tylko podpisanie umowy i od tego momentu rozpoczynamy projekt wnętrza Twoich marzeń.

Projekt wnętrz Śląsk – Krok drugi.

Krok drugi to inwentaryzacja na podstawie której powstaje projekt koncepcyjny wnętrza na Śląsku. Jest to forma rzutu 2d pokazujący kilka możliwości układu funkcjonalnego. To jeden z kluczowych etapów projektu, dlatego bardzo dokładanie analizujemy każdy centymetr Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz Śląsk – Krok piąty.

Prace nad projektem wnętrza Śląsk rozpoczynamy od zaprojektowania paru wersji układu funkcjonalnego. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla właściwie zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 projekty układu wnętrza pokazane na rysunku – rzucie 2d. Pracujemy następnie na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Możliwe jest przy naszej akceptacji zmiksowanie wszystkich propozycji, jednak nie zawsze jest to wykonalne bez uszczerbku dla funkcjonalności projektu wnętrza na Śląsku.

Projektant wnętrz Śląsk – Krok trzeci i czwarty.

Czas, aby ożywić wizję! Wybrany układ funkcjonalny przenosimy do programu 3d dzięki czemu możesz w bardziej przejrzysty sposób zobaczyć co projektant wnętrz Śląsk zrobił z Twoim wnętrzem. Następnie dobieramy materiały, wyposażenie wnętrza i wykonujemy wizualizacje.

Projekt wnętrza Śląsk – Krok piąty.

Projekt wnętrza Śląsk składa się z dokumentacji technicznej pozwalającej na bezproblemowe urzeczywistnienie projektu wnętrza. Otrzymujesz również szczegółowe zestawienie materiałów wraz z cenami i możliwym miejscem zakupu.

Aranżacja wnętrz Śląsk – Krok szósty.

to nasze wsparcie. Jesteśmy tutaj, aby przejść z Tobą przez cały proces powstawania aranżacji Twojego wnętrza Śląsk. Ten krok może być przytłaczający, a my jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Projektowanie wnętrz może wydawać się długim procesem, ale obiecujemy, że warto to zrobić! Ustalenie z góry realistycznego czasu, wycen oraz celów sprawi, że wszystko będzie płynne i przyjemne dla Ciebie naszego projektowego klienta jak i dla nas projektantów wnętrz.  Nie może być nic lepszego niż życie w funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzu. Jednak aby to zrobić, trzeba ułożyć wizję takiej przestrzeni a projektowanie wnętrz Śląsk w tym Ci pomoże.

ZAMÓW PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ŚLĄSK:

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu zgodnie z Polityką prywatności.
Impeccable Design

Projektowanie wnętrz Śląsk – Projekt koncepcyjny

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE UKŁADU FUNKCJONALNEGO PROJEKTU WNĘTRZ ŚLĄSK:

Top Quality

Proin sodales pretium fringilla. Sed sit amet quam a est efficitur molestie.

Stylish Modern

Cras aliquet nisl non risus dictum tempor tristique fringilla lectus vel rutrum.

 • Projekt kuchni koncepcja dewelopera
 • Projekt kuchni koncepcja pierwsza
 • Projekt kuchni koncepcja druga
 • Projekt kuchni koncepcja trzecia
Impeccable Design

PROJEKT WNĘTRZ ŚLĄSK – DOKUMENTACJA TECHNICZNA

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY RYSUNKI TECHNICZNE DLA WYKONAWCÓW PROJEKTU WNĘTRZ NA ŚLĄSKU:

Punkty świetlne

Lokalizacja podłączeń lamp sufitowych, kinkietów ściennych, oświetlenia ledowego oraz wszystkich potrzebnych włączników.

Gniazdka elektryczne

Lokalizacja gniazdek elektrycznych, internetowych, telewizyjnych.

Podłączenia wodno-kanalizacyjne

Lokalizacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Zabudowy meblowe

Rysunki techniczne z wszystkimi wytycznymi potrzebnymi do wykonania zabudowy na wymiar przez stolarza.

 • Projekt kuchni punkty oświetleniowe
 • Projekt kuchni gniazdka elektryczne
 • Projekt kuchni podłączenia wodno kanalizacyjne

Projektowanie wnętrz Śląsk – Projektant i Architekt Wnętrz na Śląsku.

Architekt wnętrz Śląsk – błyskawiczne tempo realizacji

W naszym biurze pracuje niejeden doświadczony architekt. Śląsk to obszar, w którym możesz się z nim zobaczyć i przeprowadzić niezobowiązującą rozmowę. Wcześniej powinieneś wypełnić formularz na stronie, przesłać wiadomość drogą mailową lub zadzwonić. Na spotkaniu nasz architekt uważnie Cię wysłucha, żeby poznać preferencje odnośnie stylu, potrzeby oraz możliwości (np. metraż pomieszczenia do zmiany).

Jeśli w trakcie rozmowy z pracownikiem firmy dojdziesz do wniosku, że zaproponowane warunki Ci odpowiadają i chcesz zamówić projektowanie wnętrz, Śląsk to województwo, w którym podpiszemy umowę i przejdziemy do realizacji projektu. Możemy zapewnić, współpraca z NIETAKTOTAK przebiega błyskawicznie. Należąc do zwolenników takiego tempa, nie zwlekaj – jak najszybciej odwiedź nasze biuro projektowe. Śląsk to region, gdzie mieszka wielu ludzi, którzy nam zaufali. Dołącz do zadowolonych klientów!

Kompleksowe projektowanie wnętrz śląskie

Istnieją trzy warianty prac, które możesz nam zlecić. Pierwszy to projekt koncepcyjny, propozycje układu wnętrza w formie rzutów 2D, mogące obejmować ewentualne zmiany rozmieszczenia mebli czy ścian działowych. Drugi to wstępna wizualizacja 3D, w której pokazujemy klientom wybraną koncepcję i podpowiadamy styl wnętrza. Ostatnia opcja, jaką oferuje nasze biuro projektowe na Śląsku, to projekt wykonawczy z instrukcją obsługi oraz rysunkami technicznymi z uwzględnieniem instalacji. To rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby, które pragną samodzielnie koordynować pracę wykonawców, bo na budowie niepotrzebny im architekt. Śląsk to obszar, w którym bez problemu otrzymają właśnie taki projekt.

Dla tych, którzy wolą wsparcie eksperta przy pracach wykończeniowych, przygotowaliśmy wariant kompleksowy. Obejmuje przedstawienie projektu wykonawcom wraz z wyjaśnieniami oraz wizytą architekta na budowie celem kontrolowania postępu i jakości prac. Jeśli preferujesz rozwiązanie, w którym pomaga Ci nasz architekt wnętrz, Śląsk to województwo, w którym podpiszesz umowę na tego typu usługę.

Projektant wnętrz Śląsk

Jeśli zakończyłeś budowę, kupiłeś dom albo przeprowadziłeś remont swojej nieruchomości, może Ci się przydać projektant wnętrz. Śląsk to region, w którym znajdziesz eksperta spełniającego Twoje oczekiwania. Mieszkanie urządzone przez jednego z naszych pracowników stanie się Twoim wymarzonym miejscem, strefą odpoczynku i ostoją bezpieczeństwa.

Choć niełatwo trafić na kogoś, dla kogo zamiłowaniem jest projektowanie wnętrz Śląsk to obszar, gdzie tą dziedziną zajmuje się wiele osób. Z dumą zaliczamy się do tego grona.

Biuro projektowe Śląsk – zaufaj specjalistom

Jeżeli poszukujesz fachowców takich jak projektant wnętrz Śląsk to województwo, w którym pracuje mnóstwo specjalistów w tej dziedzinie. Zespół profesjonalistów czeka na Ciebie w biurze projektowym NIETAKTOTAK. Zapraszamy do umówienia terminu spotkania. Gwarantujemy pełne zadowolenie z usług – z pewnością będziesz polecać nas swoim znajomym.

Projektowanie wnętrz to zawód, który stanowi dla nas źródło codziennych wyzwań i z którego czerpiemy ogromną satysfakcję. Uwielbiamy swoją pracę!

Projektowanie wnętrz Śląsk powinno uwzględniać Twoje potrzeby życiowe oraz styl jaki lubisz. Projekt wnętrza musi być funkcjonalny.

Learn More About Us

Stay in the loop

Subscribe to our free newsletter

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

* Add notice about your Privacy Policy here.