Projektowanie Wnętrz Śląsk

Projektowanie wnętrz to zawsze wielkie wyzwanie. Zanim usiądziesz wygodnie na kanapie i zamieszkasz w swoim wymarzonym wnętrzu z pewnością najpierw napotkasz na masę pytań czy problemów. Współpraca z nami pomoże Ci przejść przez cały proces projektowania bezboleśnie oraz bez zbędnych wydatków. W razie pytań rozwiejemy Twoje wątpliwości, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do wymagań, a przewidując zmiany na wczesnym etapie projektu zaoszczędzimy. Nasz zespół tworzą specjaliści projektant czy architekt wnętrz, którzy w pierwszej kolejności przeprowadzą z Tobą obszerny wywiad by lepiej poznać Ciebie oraz potrzeby Twojej rodziny. Pozwoli to na indywidualne dopasowanie przestrzeni zarówno pod względem funkcjonalnym jak i stylistycznym. Pamiętaj, będziemy do dyspozycji na każdym etapie procesu projektowego.

Spis treści:

Projektowanie wnętrz śląsk
Wyceń projekt

Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Nasze realizacje

Poniżej możesz zobaczyć wybrane projekty.

Ponadczasowe rozwiązania
Nowoczesne stylizacje.
projekt kuchni
Architekt wnętrz śląsk projekt kuchni
Architekt wnętrz śląsk projekt łazienki trzy
projekt łazienki z ubikacją
projekt łazienki
projekt łazienki
projekt łazienki z ubikacją
Oferta

OFERTA 

Zobacz szczegółową ofertę

OFERTA

Projektowanie Wnętrz – Kroki projektowe

Krok pierwszy.

Czy wiesz, że każdy nasz projekt wnętrza na Śląsku rozpoczynamy od bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny? Gdy tylko prześlesz zapytanie w możliwe jak najszybszym czasie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Po jej akceptacji zostaje nam tylko umówienie się na terenie Śląska na kawę. Spotkanie to pozwoli poznać nam Twoje potrzeby i wymagania dotyczące projektowanej przestrzeni. Na końcu pozostaje tylko podpisanie umowy i od tego momentu rozpoczynamy projekt wnętrza Twoich marzeń.

Krok drugi.

Krok drugi to inwentaryzacja na podstawie której powstaje projekt koncepcyjny wnętrza na Śląsku. Jest to forma rzutu 2d pokazujący kilka możliwości układu funkcjonalnego. To jeden z kluczowych etapów projektu, dlatego bardzo dokładanie analizujemy każdy centymetr Twojego mieszkania.

Krok piąty.

Prace nad projektem wnętrza Śląsk rozpoczynamy od zaprojektowania paru wersji układu funkcjonalnego. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla właściwie zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 projekty układu wnętrza pokazane na rysunku – rzucie 2d. Pracujemy następnie na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Możliwe jest przy naszej akceptacji zmiksowanie wszystkich propozycji, jednak nie zawsze jest to wykonalne bez uszczerbku dla funkcjonalności projektu wnętrza na Śląsku.

Krok trzeci i czwarty.

Czas, aby ożywić wizję! Wybrany układ funkcjonalny przenosimy do programu 3d dzięki czemu możesz w bardziej przejrzysty sposób zobaczyć co projektant wnętrz Śląsk zrobił z Twoim wnętrzem. Następnie dobieramy materiały, wyposażenie wnętrza i wykonujemy wizualizacje.

Krok piąty.

Projekt wnętrza Śląsk składa się z dokumentacji technicznej pozwalającej na bezproblemowe urzeczywistnienie projektu wnętrza. Otrzymujesz również szczegółowe zestawienie materiałów wraz z cenami i możliwym miejscem zakupu.

Krok szósty.

to nasze wsparcie. Jesteśmy tutaj, aby przejść z Tobą przez cały proces powstawania aranżacji Twojego wnętrza Śląsk. Ten krok może być przytłaczający, a my jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Projektowanie wnętrz może wydawać się długim procesem, ale obiecujemy, że warto to zrobić! Ustalenie z góry realistycznego czasu, wycen oraz celów sprawi, że wszystko będzie płynne i przyjemne dla Ciebie naszego projektowego klienta jak i dla nas projektantów wnętrz.  Nie może być nic lepszego niż życie w funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzu. Jednak aby to zrobić, trzeba ułożyć wizję takiej przestrzeni a projektowanie wnętrz Śląsk w tym Ci pomoże.

Projekt wnętrz śląsk projekt salonu cztery
Architekt wnętrz śląsk projekt salonu trzy
projekt salonu jeden
projekt salonu z kuchnia
projekt pokoju dziecięcego
projekt pokoju dziecięcego
Architekt wnętrz śląsk projekt pokoju dziecięcego trzy
projekt pokoju dla dziecka

Projektowanie wnętrz – Układ Funkcjonalny

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE UKŁADU FUNKCJONALNEGO PROJEKTU WNĘTRZ:

Najlepsza Jakość
Nowoczesny Projekt
  • Projektowanie wnętrz mieszkanie rzut początkowy
  • układ funkcjonalny koncepcja pierwsza
  • układ funkcjonalny koncepcja druga
  • układ funkcjonalny koncepcja trzecia

Dokumentacja techniczna

Tak będą wyglądały rysunki techniczne dla wykonawców projektu:

Punkty świetlne

Lokalizacja podłączeń lamp sufitowych, kinkietów ściennych, oświetlenia ledowego oraz wszystkich potrzebnych włączników.

Gniazdka elektryczne

Lokalizacja gniazdek elektrycznych, internetowych, telewizyjnych.

Podłączenia wodno-kanalizacyjne

Lokalizacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Zabudowy meblowe

Rysunki techniczne z wszystkimi wytycznymi potrzebnymi do wykonania zabudowy na wymiar przez stolarza.

Zadzwoń do nas

888 01 02 88

Lub użyj adresu email:

„Bądź wierny własnym gustom, ponieważ nic, co naprawdę lubisz, nigdy nie wychodzi z mody”.

Opcjonalnie - dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych, tj. Biuro Projektowe Nie Tak To Tak na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji oferty lub projektu. Zgoda może być w każdej chwili odwołana. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.

Architekt wnętrz – błyskawiczne tempo realizacji

W naszym biurze pracuje niejeden doświadczony architekt. Śląsk to obszar, w którym możesz się z nim zobaczyć i przeprowadzić niezobowiązującą rozmowę. Wcześniej powinieneś wypełnić formularz na stronie, przesłać wiadomość drogą mailową lub zadzwonić. Na spotkaniu nasz architekt uważnie Cię wysłucha, żeby poznać preferencje odnośnie stylu, potrzeby oraz możliwości (np. metraż pomieszczenia do zmiany).

Jeśli w trakcie rozmowy z pracownikiem firmy dojdziesz do wniosku, że zaproponowane warunki Ci odpowiadają i chcesz zamówić projektowanie wnętrz, Śląsk to województwo, w którym podpiszemy umowę i przejdziemy do realizacji projektu. Możemy zapewnić, współpraca z NIETAKTOTAK przebiega błyskawicznie. Należąc do zwolenników takiego tempa, nie zwlekaj – jak najszybciej odwiedź nasze biuro projektowe. Śląsk to region, gdzie mieszka wielu ludzi, którzy nam zaufali. Dołącz do zadowolonych klientów!

Kompleksowe projektowanie

Istnieją trzy warianty prac, które możesz nam zlecić. Pierwszy to projekt koncepcyjny, propozycje układu wnętrza w formie rzutów 2D, mogące obejmować ewentualne zmiany rozmieszczenia mebli czy ścian działowych. Drugi to wstępna wizualizacja 3D, w której pokazujemy klientom wybraną koncepcję i podpowiadamy styl wnętrza. Ostatnia opcja, jaką oferuje nasze biuro projektowe na Śląsku, to projekt wykonawczy z instrukcją obsługi oraz rysunkami technicznymi z uwzględnieniem instalacji. To rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby, które pragną samodzielnie koordynować pracę wykonawców, bo na budowie niepotrzebny im architekt. Śląsk to obszar, w którym bez problemu otrzymają właśnie taki projekt.

Dla tych, którzy wolą wsparcie eksperta przy pracach wykończeniowych, przygotowaliśmy wariant kompleksowy. Obejmuje przedstawienie projektu wykonawcom wraz z wyjaśnieniami oraz wizytą architekta na budowie celem kontrolowania postępu i jakości prac. Jeśli preferujesz rozwiązanie, w którym pomaga Ci nasz architekt wnętrz, Śląsk to województwo, w którym podpiszesz umowę na tego typu usługę.

Projektant wnętrz

Jeśli zakończyłeś budowę, kupiłeś dom albo przeprowadziłeś remont swojej nieruchomości, może Ci się przydać projektant wnętrz. Śląsk to region, w którym znajdziesz eksperta spełniającego Twoje oczekiwania. Mieszkanie urządzone przez jednego z naszych pracowników stanie się Twoim wymarzonym miejscem, strefą odpoczynku i ostoją bezpieczeństwa.

Choć niełatwo trafić na kogoś, dla kogo zamiłowaniem jest projektowanie wnętrz Śląsk to obszar, gdzie tą dziedziną zajmuje się wiele osób. Z dumą zaliczamy się do tego grona.

Biuro projektowe – zaufaj specjalistom

Jeżeli poszukujesz fachowców takich jak projektant wnętrz Śląsk to województwo, w którym pracuje mnóstwo specjalistów w tej dziedzinie. Zespół profesjonalistów czeka na Ciebie w biurze projektowym NIETAKTOTAK. Zapraszamy do umówienia terminu spotkania. Gwarantujemy pełne zadowolenie z usług – z pewnością będziesz polecać nas swoim znajomym.

Projektowanie wnętrz to zawód, który stanowi dla nas źródło codziennych wyzwań i z którego czerpiemy ogromną satysfakcję. Uwielbiamy swoją pracę!

Projektowanie wnętrz powinno uwzględniać Twoje potrzeby życiowe oraz styl, jaki lubisz. Projekt wnętrza musi być funkcjonalny.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NAS