Projektowanie Wnętrz Kraków

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Projektowanie wnętrz Kraków to funkcjonalne i stylowe wnętrza, które mają niesamowity wpływ na Twoje samopoczucie, komfort oraz harmonię wewnętrzną.

Aby stworzyć przestrzeń nie tylko praktyczną, ale również stylową i odpowiadająca naszemu stylowi życia warto zaczerpnąć wiedzy oraz doświadczenia, jakie zapewnia projektant wnętrz. Kraków to miejscowość, w której urzeczywistniliśmy już nie jeden projekt wnętrza.

Jesteśmy, aby pomóc Ci stworzyć prawdziwy i inspirujący dom, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie mieszkać i tworzyć nowe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy budujesz dom lub remontujesz mieszkanie my i nasze projekty wnętrz zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. NIE TAK TO TAK to studio projektowania wnętrz Kraków oferujące pełną obsługę aranżacji wnętrz.

  • Projekt kuchni

  • Projekt łazienki

  • Projekt salonu

  • Projekt sypialni

  • Projekt pokoju dla dzieci

Projektowanie wnętrz Kraków

WYŚLIJ ZAPYTANIE – WYCEŃ PROJEKTOWANIE WNETRZ KRAKÓW

Nasze realizacje

Poniżej możesz zobaczyć nasze realizacje projektowanie wnętrz Kraków.

Najlepsza jakość
Nowoczesne projekty
Architekt wnętrz Kraków kuchnia
Projektowanie wnętrz Kraków łazienka z wanną
Projektowanie wnętrz Kraków salon z kuchnia
Projektant wnętrz Kraków salon
Projektowanie wnętrz Kraków łazienka

OFERTA 

Zobacz szczegółową ofertę

OFERTA

Kroki projektowe

Krok pierwszy

Czy wiesz, że każdy nasz projekt wnętrza w Krakowie rozpoczynamy od bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny? Gdy tylko prześlesz zapytanie w możliwe jak najszybszym czasie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Po jej akceptacji zostaje nam tylko umówienie się w Krakowie na kawę. Spotkanie to pozwoli poznać nam Twoje potrzeby i wymagania dotyczące projektowanej przestrzeni. Na końcu pozostaje tylko podpisanie umowy i od tego momentu rozpoczynamy projektowanie wnętrz Twoich marzeń.

Krok drugi

Krok drugi to inwentaryzacja na podstawie której powstaje projekt koncepcyjny wnętrza w Krakowie. Jest to forma rzutu 2d pokazujący kilka możliwości układu funkcjonalnego. To jeden z kluczowych etapów projektu, dlatego bardzo dokładanie analizujemy każdy centymetr Twojego mieszkania.

Krok piąty

Prace nad projektem kuchni rozpoczynamy od zaprojektowania paru wersji układu funkcjonalnego kuchni. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla właściwie zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 lub 3 projekty układu kuchni pokazane na rysunku – rzucie 2d. Pracujemy następnie na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza kuchni do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Możliwe jest przy naszej akceptacji zmiksowanie wszystkich propozycji, jednak nie zawsze jest to wykonalne bez uszczerbku dla funkcjonalności kuchni.

Krok trzeci i czwarty

Czas, aby ożywić wizję! Wybrany układ funkcjonalny przenosimy do programu 3d dzięki czemu możesz w bardziej przejrzysty sposób zobaczyć co projektant wnętrz Kraków zrobił z Twoim wnętrzem. Następnie dobieramy materiały, wyposażenie wnętrza i wykonujemy wizualizacje.

Krok piąty

Projekt wnętrza Kraków składa się z dokumentacji technicznej pozwalającej na bez problemowe urzeczywistnienie  projektu. Otrzymujesz również szczegółowe zestawienie materiałów wraz z cenami i możliwym miejscem zakupu.

Krok szósty

to nasze wsparcie. Jesteśmy tutaj, aby przejść z Tobą przez cały proces powstawania aranżacji Twojego wnętrza. Ten krok może być przytłaczający, a my jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie jak i mailowo.

To może wydawać się długim procesem, ale obiecujemy, że warto zrobić to dobrze! Ustalenie z góry realistycznych ram czasowych, budżetów i celów sprawi, że proces będzie płynny i przyjemny dla wszystkich zaangażowanych stron.  Nie może być nic lepszego niż mieszkanie w doskonale zaprojektowanym wnętrzu. Jednak aby to zrobić, trzeba będzie wymyślić podstawową wizję tego, jak stworzyć taką przestrzeń a projektowanie wnętrz Kraków w tym Ci pomoże.

ZAMÓW PROJEKT WNĘTRZA W KRAKOWIE:

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji oferty lub projektu zgodnie z Polityką prywatności.

Układ Funkcjonalny

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE UKŁADU FUNKCJONALNEGO PROJEKTU WNĘTRZ KRAKÓW:

Nowoczesne Rozwiązania
Dwie Propozycje
  • Projektowanie wnętrz mieszkanie rzut początkowy
  • układ funkcjonalny koncepcja pierwsza
  • układ funkcjonalny koncepcja druga
  • układ funkcjonalny koncepcja trzecia

Dokumentacja techniczna

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY RYSUNKI TECHNICZNE DLA WYKONAWCÓW PROJEKTU WNĘTRZ W KRAKOWIE:

Punkty świetlne

Lokalizacja podłączeń lamp sufitowych, kinkietów ściennych, oświetlenia ledowego oraz wszystkich potrzebnych włączników.

Gniazdka elektryczne

Lokalizacja gniazdek elektrycznych, internetowych, telewizyjnych.

Podłączenia wodno-kanalizacyjne

Lokalizacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Zabudowy meblowe

Rysunki techniczne z wszystkimi wytycznymi potrzebnymi do wykonania zabudowy na wymiar przez stolarza.