Projektowanie Wnętrz Katowice

Z pewnością i Ty pragniesz mieszkać w pięknym wnętrzu, ale nie do końca wiesz jaki styl będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie zawsze masz czas by zająć się zarówno zakupami dotyczącymi wyposażenia, jak i samodzielnym planowaniem prac, nie mówiąc już o ich realizacji. Marzysz o własnych czterech kątach urządzonych idealnie pod swój gust, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jeżeli potrzebujesz pomocy w projektowaniu wnętrz i poszukujesz specjalistów takich jak projektant i architekt wnętrz to zapraszamy do umówienia terminu spotkania z naszym biurem projektowym. Porozmawiajmy o Twoim wymarzonym projekcie wnętrza. Katowice to miasto, w którym pracownia wnętrz Nie Tak To Tak pracuje od wielu lat.

Spis treści:

Realizacja projektów wnętrz w Katowicach i okolicach - przykładowa aranżacja
Wyceń projekt

Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Nasze realizacje

Poniżej możesz zobaczyć wybrane projekty wnętrz w Katowicach.

Projektowanie wnętrz powstaje z połączenia najlepszego designu i przemyślanej funkcjonalności

WYCEŃ PROJEKT

Wycena w ciągu 24 godzin.

Układ funkcjonalny

Wybierając projektowanie wnętrz w Katowicach razem z Nie Tak To Tak – w ten sposób przedstawimy dla Ciebie propozycje układu funkcjonalnego:

  • Plan mieszkania - rzut dewelopera
  • Układ funkcjonalny mieszkania - koncepcja pierwsza
  • Druga koncepcja układu funkcjonalnego mieszkania
  • Układ funkcjonalny - koncepcja trzecia dla mieszkania

Rysunek wykonawczy

Poniżej możesz zobaczyć rysunki wykonawcze – jeśli zdecydujesz się na projekt wnętrz w Katowicach z naszą pracownią Nie Tak To Tak – w ten sposób przygotujemy rysunki dla Twoich ekip remontowych warto porównać dokumentację techniczną innych biur projektowych nie tylko cena jest najważniejsza:

  • Rysunek wytycznych ścian działowych
  • Rysunek wytycznych - sufity podwieszane
  • Rysunek wytycznych oświetleniowych dla mieszkania - wysokości
  • Projektant wnętrz Katowice mieszkanie rysunek wytyczne oświetleniowe wymiary - Nie Tak To Tak
  • Rysunek wykonawczy - wytyczne elektryczne - gniazdka włączniki

Projekty kuchni – również połączonej z salonem

Jeżeli jesteś z Katowic i interesuje Cię projekt kuchni w Katowicach możesz zlecić go nam.

Projekt nie skupi się tylko na aspekcie szafek kuchennych, kolorów frontów albo wyborze blatu. Zaprojektujemy razem z Tobą funkcjonalność całej kuchni. Dobierzemy odpowiednie oświetlenie tak abyś miał zarówno podczas gotowania jak i wieczornego relaksu odpowiednią ilość światła. Zadbamy aby podłoga nie kradła efektu wow lub odwrotnie podkreśliła urok. Pamiętaj to jak będą wydzielone strefy pracy wpłynie na cały jej odbiór. Nawet najpiękniejsza kuchnia zamówiona w najlepszym salonie kuchennym źle zaprojektowana pod kątem funkcjonalności lub nie pasująca do reszty domu zniechęci Cię do codziennego gotowania.

W przypadku kuchni otwartej na salon najlepiej wykonać projekt wnętrza całościowy kuchni z salonem. Zadbamy aby efekt był spójny i łączył się w jedną całość.

Przykładowa aranżacja kuchni

Projektowanie łazienki w Katowicach

Nasze biuro wnętrz ma w swojej ofercie również projektowanie łazienki. Niestety nie każdy układ łazienek jest korzystny i funkcjonalny. Dlatego nasz projektant wnętrz w pierwszym etapie projektowania wykona dla Ciebie kilka propozycji układu funkcjonalnego zawierającego również zmiany w podłączeniach wodnokanalizacyjnych. (W porównaniu do innych nie boimy się diametralnych zmian). Wpadły Ci w oko płytki w Max Fliz lub innym salonie łazienek w Katowicach ale nie bardzo masz pomysł z czym je połączyć? Stworzymy dla Ciebie projekt łazienki w wybranym przez Ciebie salonie, dbając również o zestawienie materiałów oraz zyskasz korzystniejszą wycenę. Jeżeli szukasz w Katowicach projektanta łazienki skontaktuj się z nami.

Nowoczesna łazienka - przykładowa realizacja

Projekt salonu

Idealny salon to miejsce przyjazne wszystkim domownikom. Często otwarty na kuchnię lub tworzący jedną otwartą przestrzeń tuż po wejściu do Twojego domu. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich potrzeb tworząc projekt salonu – miejsce relaksu, spotkań rodzinnych i towarzyskich oraz zabaw dla dzieci. Pamiętaj, że na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność oraz dopasowanie nie tylko stylistycznie, ale również finansowe do Twoich możliwości. Skontaktuj się z nami porozmawiamy o Twoich marzeniach wnętrzarskich.

Salon z kuchnią - przykładowa aranżacja

Projekt pokoju dziecka

Projekt pokoju dla dziecka to zawsze wielkie wydarzenie. Wyobrażenie rodziców a marzenia najmłodszych dotyczące ich pokoju zazwyczaj są różne. Czy te dwa odmienne światy można połączyć w jedną całość? Oczywiście! Chcesz odmienić pokój dziecka nie dużym kosztem meblami z IKEA, a może Twojemu nastolatkowi bliższe są rozwiązania serii Creative z VOX? Masz większy budżet i chcesz meble na wymiar. Nasz architekt znajdzie złoty środek i sprawi, że pokój dla dziecka będzie nie tylko jego ulubionym miejscem, ale również Ty będziesz w nim chętnie spędzał czas razem z dzieckiem. Nie Tak To Tak to projektant pokoju dziecięcego w Katowicach.

Przykład pokoju dla dziecka, młodzieżowego

Projekt sypialni w Katowicach

Sypialnia to miejsce relaksu i odpoczynku, czasami również miejsce pracy oraz garderoba. Każdy z nas jest inny, posiadamy zróżnicowane potrzeby. Nasz projektant wnętrz stworzy projekt sypialni w Katowicach idealny dla Ciebie i Twoich potrzeb. Masz wybrane łóżko w IKEA, a może Twoje potrzeby spełnia materac z Fabryka Sypialni w Katowicach, żaden problem! Wspólnie stworzymy sypialnię Twoich marzeń. Zadzwoń do nas Nie Tak To Tak – Projekt krainy snu i wypoczynku zaprojektujemy dla Ciebie.

Nowoczesna sypialnia - przykładowa aranżacja

Najczęściej zadawane pytania:

Jak najbardziej można zamówić projekt wnętrza pojedynczego pomieszczenia. Pojedyncze pomieszczenia wykonujemy drogą online. Projekt online wnętrza rożni się od projektu stacjonarnego wnętrza tylko drogą kontaktu z klientem. Podczas projektu online pojedynczego pomieszczenia wszystkie spotkania, rozmowy odbywają się za pomocą komunikatorów typu np. Skype.

Oferujemy stacjonarne projektowanie wnętrz w Katowicach jak i na terenie całego Śląska. A co oznacza? To nic innego jak tradycyjne spotkania, wypite wspólnie kawy, wizyty na budowie, nasze inwentaryzacje-pomiary, wspólne wizyty w sklepach itd. Wyślij zapytanie wycenimy projekt dla Ciebie.

Przyjęło się, że usługa architekta wnętrz jest usługą dość luksusową. Ale czy naprawdę tak jest? Koszt zaprojektowania mieszkania czy domu waha się w granicy 130-300 zł/ m2.Cena uzależniona jest od wybranego pakietu projektu oraz metrażu projektowanej przestrzeni. Warto znaleźć architekta, który odpowiada nam stylistycznie i umówić się na spotkanie ;). Sprawdź ile pieniędzy jest wstanie dla Ciebie zaoszczędzić.

Czas trwania projektu wnętrz zależy od kilku czynników. Pierwszy czynnik to zakres projektu, a drugi czynnik to decyzyjność Klienta. Projekt pojedynczego pomieszczenia trwa ok miesiąca. Natomiast projekt całego mieszkania lub domu trwa 2-3 miesiące.

W zależności od metrażu oraz danego pakietu cena projektu mieszkania w Katowicach oscyluje w przedziale 50-250 zł/m2. Najtańsza opcją będzie projekt koncepcyjny, który zawiera układy funkcjonalny projektowanego mieszkania. Natomiast najdroższa wersja to projekt kompleksowy zawierający min. wszystkie potrzebne rysunki dla wykonawców, wizualizacje czy rysunki z zabudową na wymiar. Sprawdź ile pieniędzy projektant wnętrz jest wstanie dla Ciebie zaoszczędzić.

Cena projektu wnętrza domu w Katowicach wynosi w granicach 130-300 zł/m2. Wszystko uzależnione jest od biura projektowego z którym rozpoczniesz współpracę. Podczas wybierana architekta do współpracy warto odrzucić absurdalnie drogie biura oraz studentów, czy pseudo projektantów wnętrz, którzy oferują swoje usługi poniżej 100zł. Podczas wyboru architekta wnętrz warto kierować się nie tylko ceną czy odpowiadającą nam stylistyką, jak również doświadczeniem oraz opiniami na temat wybranego biura.

Zadzwoń do nas

888 01 02 88

Lub użyj adresu email:

„Bądź wierny własnym gustom, ponieważ nic, co naprawdę lubisz, nigdy nie wychodzi z mody”.

Opcjonalnie - dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych, tj. Biuro Projektowe Nie Tak To Tak na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji oferty lub projektu. Zgoda może być w każdej chwili odwołana. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.

Architekt wnętrz specjalista zmian od podstaw

W codziennej pracy skupiamy się na pełnej obsłudze osób zdecydowanych na poprawę wyglądu swojego mieszkania. Jeśli interesują Cię zagadnienia, które obejmuje architektura wnętrz, Katowice to miejscowość, gdzie możesz spotkać się z pracownikiem naszej firmy. Uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu projektowania.

Przymierzasz się do remontu? Czeka na Ciebie nasze biuro architektoniczne. Katowice to miasto, w którym z przyjemnością się z Tobą zobaczymy, żeby poznać Twoje potrzeby i preferencje. Potem pozostanie tylko przekazać nam rzuty lub wykonać wcześniej inwentaryzację, abyśmy mogli przystąpić do stworzenia zarysu wnętrza.

Biuro projektowania wnętrz – kompleksowa obsługa projektów w Katowicach.

W biurze projektowym przyjmujemy zarówno klientów, którzy chcą odświeżyć wystrój, jak i zwolenników radykalnych metamorfoz. W zależności od wybranego wariantu opracowujemy projekty koncepcyjne, wykonawcze oraz kompleksowe. Pierwszy przedstawia ogólną wizję – jak powinna wyglądać aranżacja wnętrz. Katowice to miejsce, w którym fani samodzielnych remontów otrzymają gotowe rozwiązanie bądź luźną inspirację.

Drugi projekt zawiera dokumentację techniczną dla wykonawców wraz z wykazem potrzebnych materiałów. Ta opcja umożliwia zamawiającemu koordynację prac ekipy budowlanej. Ostatnia propozycja to projekt wykonawczy oraz nadzór autorski. Ten pakiet dedykujemy klientom, dla których liczy się zgodność rezultatu z założeniami planu. W jego ramach wyjaśniamy projekt wykonawcom, a prace wykończeniowe nadzoruje nasz architekt wnętrz. Katowice to miasto, w którym przeprowadzamy rozmowy z inwestorami.

Projektant wnętrz – ekspert wystroju wnętrza

Jeżeli ukończyłeś remont, ale nie wiesz, jaka aranżacja odpowiadałaby Ci najbardziej, w takiej sytuacji pomocą służy projektant wnętrz. Katowice to ośrodek, w którym bez problemu znajdziesz wykwalifikowanego eksperta. Wystarczy, że odwiedzisz nasze biuro projektowe, a przekonasz się, jak łatwo i szybko możesz zmienić swoje mieszkanie w przytulny kącik.

NIETAKTOTAK Pracownia Architektury Wnętrz w Katowicach to profesjonalna firma, w której pracują doświadczeni projektanci wnętrz. Katowice to miejscowość, gdzie możesz odbyć z nimi niezobowiązującą rozmowę. A później, jeśli podejmiesz taką decyzję, wspólnie ustalimy warunki współpracy.

Aranżacja wnętrz w Katowicach

Głównym przedmiotem działalności pracowni jest projektowanie i aranżacja wnętrz. Katowice to miasto, w którym zamówisz te usługi u specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym. Przedstawimy Ci propozycje układu pomieszczenia w formie rzutów 2D, wstępną wizualizację 3D prezentującą wybraną koncepcję oraz charakter wnętrza, a także projekt wykonawczy z instrukcją obsługi dla zatrudnionej ekipy. Tylko od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz.

Zachęcamy do skorzystania z usług NIETAKTOTAK. Gwarantujemy zadowolenie z podpisania umowy. Aranżacja wnętrz to nasza pasja!

Czarno-biały salon - przykładowa realizacja