Projekt Sypialni

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Projekt sypialni.

Projekt sypialni jest równie ważny jak innych pomieszczeń.

Sypialnia jest miejscem do ucieczki i relaksu. Projekt sypialni stworzy strefę największego komfortu. Sypialnia powinna być tak zaprojektowana by zadowolić wszystkie Twoje zmysły. Będzie Twoim sanktuarium – miejscem rozmów, odpoczynku, zwykłego patrzenia w sufit, czytania lektur, snu, bliskości, intymności. Projekt sypialni będzie odzwierciedleniem twojej osobowości.

Projekt sypialni może uwzględnić inne Twoje potrzeby niż tylko podstawowa funkcja spania. Może służyć jako garderoba, pokój pracy lub pozwalać Ci na oglądanie telewizji w łóżku.

 • Co chcesz zobaczyć wchodząc do sypialni?
 • Jakich wrażeń pragniesz doznać?

 • Czy sypialnia ma wzbudzać pożądanie?

 • Jakie duże łóżko potrzebujesz?

 • Czy w sypialni ma być garderoba

Projekt wnętrz online projekt sypialni

WYCEŃ PROJEKT SYPIALNI

Projekt sypialni – nasze realizacje

Wysoka jakość
Nowoczesne rozwiązania

Zobacz nasze projekty sypialni

PROJEKT SYPIALNI – OFERTA –        Projektowanie Wnętrz Online :

Koncepcja 2d

500
 • 2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialni
 • konsultacja telefon – mail z projektantem

Mini

1500
 • 2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialni
 • konsultacja telefon – mail z projektantem
 • fotorealistyczna wizualizacja kuchni 2 ujęcia
 • zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

Max

2050
 • 2 propozycje rzutu układu funkcjonalnego sypialni
 • konsultacja telefon – mail z projektantem
 • fotorealistyczna wizualizacja kuchni 2 ujęcia
 • schematy techniczne rys.: elektryka, wod-kan
 • rysunki zabudowy meblowej dla stolarza
 • zestawienie cenowe wraz z linkami do zakupów

Zamów projekt SYPIALNI

ZAMÓW PROJEKT SYPIALNI:

Zbierz na jednej tablicy wszystkie Twoje propozycje.
Dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji projektu zgodnie z Polityką prywatności.

PROJEKT SYPAILNI – PRZEBIEG REALIZACJI

Zamawiasz lub kupujesz projekt sypialni

Kupujesz projekt sypialni bezpośrednio na stronie lub zamawiasz przez formularz zamówienia i opłacasz pierwszą część przelewem na konto po podpisaniu umowy.

Pomiar – Inwentaryzacja sypialni

Jeżeli masz mieszkanie od dewelopera wystarczą nam rysunki z wymiarami z projektu. Jeżeli masz mieszkanie istniejące z rynku wtórnego przesyłasz nam naszkicowany rzut sypialni wszystkich pomieszczeń uwzględniający otwory okienne i drzwiowe, kratkę wentylacyjną, istniejące punkty świetlne, gniazdka i włączniki oraz wysokość od podłogi do sufitu. Nie wiesz jak to zrobić pomożemy Ci zdalnie.

Projekt układu funkcjonalnego sypialni

Prace nad projektem sypialni rozpoczynamy od zaprojektowania paru wersji układu funkcjonalnego. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla poprawnie zaprojektowanego wnętrza. Otrzymasz od nas opisane 2 lub 3 projekty układu sypialni pokazane na rysunku – rzucie 2d. Pracujemy następnie na wybranej przez Ciebie propozycji układu wnętrza sypialni do której możesz wprowadzić jednorazowo poprawki. Możliwe jest przy naszej akceptacji zmiksowanie wszystkich propozycji, jednak nie zawsze jest to wykonalne bez uszczerbku dla funkcjonalności.

Ankieta do projektu sypialni

Otrzymujesz od nas ankietę którą wypełniasz informacjami potrzebnymi do realizacji projektu sypialni. Odpowie ona na pytania o Twoje preferencje i gusta. Jeżeli to możliwe załóż tablicę na Pinterest i zbierz w jednym miejscu zdjęcia wnętrz mieszkań które odpowiadają stylowi który lubisz. Wklej link do tej tablicy Pinterest w formularzu kontaktowym lub wiadomości mailowej. Pomożemy Ci jeśli nigdy tego nie robiłeś.

Wizualizacja projektu wnętrza sypialni

Na podstawie wybranego układu funkcjonalnego pracujemy dalej nad projektem wnętrza. Dobieramy wszystkie materiały, kolorystykę, projektujemy meble pod zabudowę. Analizujemy światło i dobieramy oświetlenie potrzebne do komfortowej pracy i relaksu w pomieszczeniach wypoczynkowych. Efektem tej pracy są przygotowane przez naszych projektantów wnętrz fotorealistyczne wizualizacje przedstawiające Twój projekt sypialni. Ilość ujęć wg wybranego wariantu projektu. Masz możliwość naniesienia określonej ilości zmian na wizualizacji, pozwala to na zobaczenie tego samego wnętrza w innej odsłonie.

Rysunki i dokumentacja techniczna wnętrza sypialni

Jeżeli przejdziemy już wcześniejsze etapy projektu wnętrza sypialni to na koniec wykonamy rysunki do dokumentacji technicznej zawierającej wszystkie niezbędne wytyczne dla wykonawców (min. elektryczne punkty świetlne oraz gniazdka i włączniki, punkty wodno-kanalizacyjne, wytyczne i rysunki zabudowy meblowej).

Opcja ta występuje tylko w pakiecie Max.

Konsultacje projektu sypialni

Po zakończonym procesie projektu sypialni nie zostawiamy Cię samego! Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z konsultacji z architektem wnętrz projektu twojego sypialni.

Lista zakupowa produktów użytych w projekcie sypialni

Na koniec jeśli wybrałeś pakiet projektu Max przygotujemy listę zawierającą wszystkie produkty użyte w projekcie sypialni, zestawienia materiałowe wraz z cenami i linkami do zakupów.

Zamów projekt SYPIALNI

Projekt sypialni – Projekt koncepcyjny

W TEN SPOSÓB PRZEDSTAWIMY DLA CIEBIE PROPOZYCJE UKŁADU FUNKCJONALNEGO PROJEKTU SYPIALNI:

Funkcjonalne spanie
Dwie propozycje
 • Projektowanie wnętrz mieszkanie rzut początkowy
 • układ funkcjonalny koncepcja pierwsza
 • układ funkcjonalny koncepcja druga
 • układ funkcjonalny koncepcja trzecia

PROJEKT SYPIALNI – DOKUMENTACJA TECHNICZNA

TAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY RYSUNKI TECHNICZNE PROJEKTU SYPIALNI DLA WYKONAWCÓW:

Punkty świetlne

Lokalizacja podłączeń lamp sufitowych, kinkietów ściennych, oświetlenia ledowego oraz wszystkich potrzebnych włączników.

Gniazdka elektryczne

Lokalizacja gniazdek elektrycznych, internetowych, telewizyjnych.

Podłączenia wodno-kanalizacyjne

Lokalizacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

Zabudowy meblowe

Rysunki techniczne z wszystkimi wytycznymi potrzebnymi do wykonania zabudowy na wymiar przez stolarza.

Projekt sypialni – Wizualizacje

Projekt sypialni – Nie wiesz, jak rozpocząć?

Projekt sypialni ze skosem

Projekt sypialni ➜ PRZEMYŚL SWOJĄ OBECNĄ SYPIALNIĘ

Jaka jest Twoja obecna sypialnia? Musisz od czegoś zacząć, więc myśląc o swojej obecnej sypialni, zadaj sobie następujące pytania:

Co lubisz i absolutnie musisz mieć w swoim projekcie sypialni?
Czego nie lubisz co się nie sprawdziło i na pewno nigdy tego nie powtórzysz?
Czy Twoja sypialnia jest we właściwym miejscu domu?
Czy warto zmienić lokalizację sypialni?

Wszystkie te pytania sprawią, że zaczniesz myśleć o tym, co działa najlepiej w Twojej sypialni, a co nie.

Weź czystą kartkę papieru i wypisz, co chcesz mieć w nowej sypialni. Uwzględnij szczegóły, takie jak – wielkość łóżka, chcę toaletkę w sypialni, może uda się zaprojektować w domu połączoną sypialnię z prywatną łazienką, itp. im więcej myślisz o tym, co dobrze działa dla Ciebie i Twojej rodziny, tym lepszy będzie projekt sypialni skrojony dla twoich potrzeb.

Jak urządzić sypialnię? – najważniejsze zasady

Porady dotyczące urządzania sypialni mogą się przydać każdemu, kto planuje remont lub po prostu chce odświeżyć swoje wnętrze. Aby ułatwić Ci zadanie, stworzyliśmy krótki poradnik, w którym znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, jak urządzić sypialnię.

Pamiętaj o tym, że sypialnia to pomieszczenie, w którym spędzasz dużo czasu – szacuje się, że średnio człowiek spędza w niej 8 godzin na dobę. Dlatego tak ważne jest, abyś urządził ją tak, aby czuł się w niej komfortowo i bezpiecznie.

 1. Wybierz odpowiedni rozmiar łóżka. To bardzo ważne, ponieważ łóżko to centrum sypialni – musi być wygodne, abyś mógł się wyspać. Upewnij się więc, że ma odpowiedni rozmiar – ani zbyt małe, ani zbyt duże.
 2. Materac do łóżka to najważniejszy element. Jeżeli zrobisz piękny projekt sypialni a dobierzesz zły materac cała praca pójdzie na marne. Odwiedź salon z materacami do sypialni i porozmawiaj ze sprzedawcami jaki jest odpowiedni dla Ciebie. Połóż się i wypróbuj sprawdź przez chwilę jak zareaguje twój kręgosłup.
 3. Dobierz meble do swoich potrzeb. Nie ma sensu kupować dużego biurka, jeśli nie pracujesz w domu – lepiej postawić na mały stolik nocny. Jeśli jednak pracujesz w domu, upewnij się, że masz wygodne i ergonomiczne biurko oraz krzesło.
 4. Zadbaj o oświetlenie. Sypialnia powinna być odpowiednio oświetlona – dobrze dobrane oświetlenie jest bardzo ważne – zarówno naturalne światło dzienne jak i sztuczne oświetlenie. Warto postawić na lampki nocne lub ścienne, które będą Cię oświetlać bezpiecznie po zmroku.
 5. Umeblowanie musi być funkcjonalne. Nie ma sensu kupować dużego regału, jeśli nie masz tyle książek – lepiej postawić na półkę lub komodę. Pamiętaj te że Twoja sypialnia to miejsce relaksu, więc nie warto w niej trzymać telewizora czy komputera.
 6. Jeśli chcesz, żeby była przytulna, postaw na miękkie i ciepłe materiały.
 7. W sypialni najważniejsza jest odpowiednia ilość miejsca – powinno być go wystarczająco dużo, abyś czuł się w nim swobodnie. Nie warto więc decydować się na duże meble – lepiej postawić na coś średniego rozmiaru.
 8. Nie może zabraknąć odpowiedniej ilości poduszek i koców – to one sprawiają, że jest wygodna i przytulna.
 9. Na ścianach w sypialni warto postawić na stonowane kolory – najlepiej sprawdzą się tutaj pastele lub beże.
 10. Pamiętaj, aby w sypialni panował porządek aby czuć się tam swobodnie i mieć do niej pełen dostęp.
 11. W sypialni warto mieć kilka dodatkowych poduszek i koce – to sprawi, że będzie ona jeszcze bardziej przytulna i komfortowa.
 12. Na ścianach możesz umieścić dekoracyjne plakaty lub obrazy – to dodatkowo upiększy pokój i sprawi, że będzie on bardziej osobisty.
 13. Warto mieć też kilka koszy na rzeczy, które chcesz mieć pod ręką – np. koszyk na książki, na bieliznę czy na ubrania.
 14. Pamiętaj też o tym, aby w sypialni było czysto i schludnie – to pomoże Ci się lepiej wysypiać i odpocząć.

Projekt salonu powinien uwzględniać Twoje potrzeby życiowe oraz styl całego domu lub mieszkania. Salon musi być wygodny alez zarazem funkcjonalny.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NAS