Projektowanie Wnętrz Gliwice

Projektowanie wnętrz Gliwice – pewnie wiele razy wpisywałeś to hasło szukając architekta wnętrz. Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu? A może w planach masz remont łazienki? Świetnie trafiłeś! U nas każdy klient może liczyć na indywidualne, pełne zaangażowania podejście. Zajmujemy się kompleksowym planowaniem i urządzaniem wnętrz, a naszym priorytetem jest uwzględnienie w projektach wszystkich Twoich sugestii oraz potrzeb. Architektura wnętrz w Gliwicach w naszym wykonaniu to połączenie wiedzy, doświadczenia wraz z Twoimi wymaganiami oraz marzeniami. Wielokrotnie już udowodniliśmy poprzez swoje realizacje, że projektowanie wnętrz w Gliwicach może opierać się jednocześnie na elegancji i funkcjonalności. Z sukcesem łączymy różne style, kolory, faktury, kształty, tworząc z nich oryginalne, przemyślane kompozycje.

Spis treści:

Projektowanie wnętrz Gliwice - Nie Tak To Tak
Wyceń projekt

Nasze realizacje

Poniżej możesz zobaczyć wybrane projekty wnętrz w Gliwicach.

Projektowanie wnętrz powstaje z połączenia najlepszego designu i przemyślanej funkcjonalności

WYCEŃ PROJEKT

Wycena w ciągu 24 godzin.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak najbardziej można zamówić projekt wnętrza pojedynczego pomieszczenia. Pojedyncze pomieszczenia wykonujemy drogą online. Projekt online wnętrza rożni się od projektu stacjonarnego wnętrza tylko drogą kontaktu z klientem. Podczas projektu online pojedynczego pomieszczenia wszystkie spotkania, rozmowy odbywają się za pomocą komunikatorów typu np. Skype.

Oferujemy stacjonarne projektowanie wnętrz w Katowicach jak i na terenie całego Śląska. A co oznacza? To nic innego jak tradycyjne spotkania, wypite wspólnie kawy, wizyty na budowie, nasze inwentaryzacje-pomiary, wspólne wizyty w sklepach itd. Wyślij zapytanie wycenimy projekt dla Ciebie.

Przyjęło się, że usługa architekta wnętrz jest usługą dość luksusową. Ale czy naprawdę tak jest? Koszt zaprojektowania mieszkania czy domu waha się w granicy 130-300 zł/ m2.Cena uzależniona jest od wybranego pakietu projektu oraz metrażu projektowanej przestrzeni. Warto znaleźć architekta, który odpowiada nam stylistycznie i umówić się na spotkanie ;). Sprawdź ile pieniędzy jest wstanie dla Ciebie zaoszczędzić.

Czas trwania projektu wnętrz zależy od kilku czynników. Pierwszy czynnik to zakres projektu, a drugi czynnik to decyzyjność Klienta. Projekt pojedynczego pomieszczenia trwa ok miesiąca. Natomiast projekt całego mieszkania lub domu trwa 2-3 miesiące.

W zależności od metrażu oraz danego pakietu cena projektu mieszkania w Katowicach oscyluje w przedziale 50-250 zł/m2. Najtańsza opcją będzie projekt koncepcyjny, który zawiera układy funkcjonalny projektowanego mieszkania. Natomiast najdroższa wersja to projekt kompleksowy zawierający min. wszystkie potrzebne rysunki dla wykonawców, wizualizacje czy rysunki z zabudową na wymiar. Sprawdź ile pieniędzy projektant wnętrz jest wstanie dla Ciebie zaoszczędzić.

Cena projektu wnętrza domu w Katowicach wynosi w granicach 130-300 zł/m2. Wszystko uzależnione jest od biura projektowego z którym rozpoczniesz współpracę. Podczas wybierana architekta do współpracy warto odrzucić absurdalnie drogie biura oraz studentów, czy pseudo projektantów wnętrz, którzy oferują swoje usługi poniżej 100zł. Podczas wyboru architekta wnętrz warto kierować się nie tylko ceną czy odpowiadającą nam stylistyką, jak również doświadczeniem oraz opiniami na temat wybranego biura.

Zadzwoń do nas

888 01 02 88

Lub użyj adresu email:

„Bądź wierny własnym gustom, ponieważ nic, co naprawdę lubisz, nigdy nie wychodzi z mody”.

Opcjonalnie - dołącz plik - rysunek od dewelopera lub z gotowego projektu domu, może być również odręczny szkic.
Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych, tj. Biuro Projektowe Nie Tak To Tak na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji oferty lub projektu. Zgoda może być w każdej chwili odwołana. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.

Doświadczony projektant wnętrz Gliwice

Jeszcze się wahasz? Pamiętaj, że profesjonalny projektant wnętrz w Gliwicach powinien uważnie słuchać swoich klientów, a także skupić się na tym, by przestrzeń była maksymalnie przyjazna domownikom. Dlatego wspólnie z naszym architektem omówisz swoje wnętrze marzeń. Nie szczędź szczegółów, każdy element jest ważny, zarówno to jak spędzasz wieczory lub czy Twoje dziecko mają alergie. Ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych zrobimy wszystko by przestrzeń w której zamieszkasz była miejscem które od razu pokochasz.

Projekt wnętrza to nie lada wyzwanie tym bardziej cieszy nas jak wiele osób nam zaufało, mając na uwadze że zakres biur, których podstawowym obszarem działalności jest architektura wnętrz Gliwice należą do konkurencyjnych miast Architektura wnętrz Gliwice miasto wielu możliwości. U nas każde zlecenie traktujemy indywidualnie  jako cenną wizytówkę, potwierdzającą gwarantowany przez nas profesjonalizm. W portfolio, które przygotował nasz doświadczony projektant wnętrz Gliwice zajmują ważne miejsce na mapie realizacji, dlatego klientów z tego miasta szczególnie zapraszamy do współpracy.

Architekt wnętrz – rodzaje projektów

Wiemy, że pod względem tak wymagającej usługi, jaką bez wątpienia jest projektowanie wnętrz Gliwice mogą zaproponować dostęp do wielu architektów wnętrz. Aby wyróżnić się na ich tle, za priorytet przyjęliśmy wysoką jakość oraz podejmowanie się projektów zróżnicowanych w kontekście charakteru i wielkości nieruchomości. Dobry projektant wnętrz świetnie poradzi sobie z urządzeniem zarówno minimalistycznego, jak również luksusowego domu bądź mieszkania, w związku z czym jesteśmy otwarci na każdy pomysł klientów.

Nasz projektant wnętrz zaprasza do Gliwic również osoby, które dopiero zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej nieruchomości. Pomagamy w ocenianiu funkcjonalności mieszkań i domów deweloperskich oraz z rynku wtórnego, a na specjalne życzenie jesteśmy w stanie także wyszukać lokale, które w największym stopniu spełnią oczekiwania przyszłych domowników. Zachęcamy też do tego, by  nasz architekt wnętrz w Gliwicach zajął się zaplanowaniem domu od podstaw. Co ważne, projektowanie wnętrz w perspektywie całego projektu to rozwiązanie korzystne cenowo, ponieważ pozwala określić szczegółowy kosztorys prac budowlanych i wykończeniowych oraz uniknąć niespodziewanych wydatków w trakcie budowy.

Etapy współpracy

Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia, jakie może zaproponować kompetentny architekt wnętrz Gliwice to odpowiednie miejsce na spotkanie z nami. Pierwszym etapem współpracy jest niezobowiązująca rozmowa, podczas której koncentrujemy się nam na tym, by poznać Twoje oczekiwania. Na podstawie wspólnych ustaleń projektant wnętrz w Gliwicach przygotuje projekt koncepcyjny, przedstawiający np. wstępne ustawienie ścian i mebli. Kolejny krok stanowi opracowanie koncepcji 3D, której zadanie polega na zaprezentowaniu nie tylko planu, ale także charakteru pomieszczenia. W końcowej części współpracy klient otrzymuje projekt wykonawczy uwzględniający rozmieszczenie instalacji.

Dzięki temu, że architektura wnętrz to nasza pasja, jesteśmy wyjątkowo skuteczni. Jeśli więc zależy Tobie na profesjonalnym wsparciu, jakie może zagwarantować dobry architekt wnętrz, Gliwice stanowią miasto, do którego serdecznie zapraszamy na spotkanie przy kawie.